T.C. Devleti'nin Kurucusu, Banisi Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK Diyor ki; "BÜTÜN ÜMİDİM GENÇLİKTEDİR" Ve Türrk Gençliğine, "Benim doğum günümdür" de dediği, Milli Mücadelenin Anadolu'da örgütlü başlangıcı olan Samsun'a çıktığı günü bayram olarak armağan ediyor. Gençlerimiz başta olmak üzere, 19 MAYIS ATATÜRK'ü ANMA GENÇLİK ve SPOR BAYRAMIı'mız kutlu olsun...

Hukuki Şartlar

Aşağıdaki sözleşme T.C. yasalarına uygun olarak hazırlanmıştır. Anlaşmada yer alan maddeler yasal olarak geçersiz sayılırsa,ilgili maddede/maddelerde düzeltmelere gidilir.

SORUMLULUKLAR

Dolunay dergi aklı, fikri, vicdani hür amatör ve profesyonel yazarların ( her meslek grubundan) bir araya gelerek, 2016 yılında yayına girmiş interaktif bir İnternet dergisidir.

Dergide yayınlanan yazılar, içerikler ve kullanılan materyaller tamamen yazarların kendi görüşleridir. DOLUNAY DERGİSİ konuyla ilgili SORUMLULUK kabul etmemektedir.

Hukuka aykırı olan bir içerik, yazı vb. DOLUNAY DERGİSİNE bildirildiği takdirde 24 saat içinde ilgili içerik/yazı kaldırılır veya suç unsuru oluşturacak durumlar tamamen giderilir. Gerekirse tekzip yazısı yayımlanır.

DOLUNAY DERGİSİ, web sitesindeki içerik ve yazıların hatasız ya da kesin olacağının garantisini vermez.

Dolunay Dergisi içerikleri erişebilir kılan veri tabanı, tüm yazılım, eklenti ve bileşenlerin virüslerden veya zararlı durumlardan temizlenmiş olduğu garantisini vermez.

DOLUNAY DERGİSİ bu sitedeki ya da üçüncü şahıs sitelerindeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, güvenilirlik ya da başka açılardan hiçbir garanti vermez. Kişiler kendi sorumluluklarını alırlar.

DOLUNAY DERGİSİ hiçbir koşulda dolunaydergi.com ve diğer sosyal medya sitelerindeki malzemelerin, içeriklerin kullanılmasıyla/kullanılamamasıyla ilgili mesuliyet kabul etmemektedir. İçeriklerin hatalı olmasından kaynaklı doğan sorunlar dolunaydergi@gmail.com adresine bildirdiği takdirde 24 saat içerisinde yayından kaldırılır veya içerik düzeltilir.

DERGİMİZE abone olmakla, takip etmekle, kullanmakla herhangi bir kullanıcının küçük düşürücü, onur kırıcı, hakaret içeren, ırkçı ya da yasal olmayan davranışlarından dolayı DOLUNAY Dergisi’nin sorumlu tutulamayacağını TAMAMEN kabul etmiş sayılırsınız.

DOLUNAY DERGİSİNDE yayınlanan yazı ve içeriklerden,koşul ve şartlarından memnun değilseniz, dergiyi kullanmamalısınız.

SON BULMA

Bu anlaşma Dolunay Dergi tarafından feshedilinceye kadar geçerlidir. 

        WEB SİTESİ VE DOLUNAY DERGİ HESAPLARI YORUMLARI

Her hangi bir bireyi, toplumu, ırkı, dini, kurumu, ülkeyi aşağılayan, hakaret eden yorumlar yasaktır ve engellenir.

Telif hakkı ihlallerine izin verilmez.

Yorumlar Milli hassasiyetlerimiz ve değerlerimiz göz önünde tutularak yapılır, karalayıcı ifadeler tespit edildiğinde engellenir.

Reklam, tanıtım içeren yorumlar engellenir.

Yasal sorumluluk yorumu yapanlara aittir.

TELİF HAKLARI İÇİN ANASAYFA, KURUMSAL, TELİF HAKLARI BÖLÜMÜNE BAKINIZ.